Tobin Bell

Joseph Henry Tobin Jr.

8,3
10 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobin Bell

w których grał i to wszystkie odcinki Piły :D

VeBFan

Którą część Piły lubisz najbardziej?

Chloe_Carter

Wszystkie lubię . Jest to jedna z ulubionych serii jaka powstała w historii kina .

VeBFan

A ja obejrzałam z nim 10 filmów i wszystkie to horrory. ;)
Nie jestem socjopatką czy sadystką, ale naprawdę mi szkoda, że nie będzie więcej filmów z serii Saw - chciałam dłużej nacieszyć się postacią, którą grał.

nemesisswan

a może chciałabyś się nacieszyć udziałem w grze...?

adammo1313

Nie żeby mi się to nie przydało, ale masochistycznych skłonności nie mam. ^^

nemesisswan

O ile sobie przypominam (a oglądałem wszystkie części w tym tygodniu) to oprócz Amandy i tego grubasa z jedynki to chyba żaden uczestnik gier Jigsaw'a nie miał skłonności masochistycznych. Wręcz unikali bólu i niedoli na wszelkie sposoby.

adammo1313

Niemniej jednak nie jestem pewna czy sam chciałbyś zostać w ten sposób "nawrócony".

adammo1313

Ja bym chętnie kontynuował dzieło jigsawa!!! :D

nemesisswan

Nigdy nie mów nigdy. Jest kolejna Piła.

VeBFan

Zobaczyłeś 7 odcinków Piły, a nie widziałeś Tootsie, Mississippi Burning, Goodfellas, Firmy czy Na linii ognia? Masakra...

Bruno

nie, nie widziałem. Jednak nie sądzę, abym posiadał braki w oglądaniu filmów :)

VeBFan

Jeszcze chociażby Szybcy i Martwi, widziałem też z nim odcinek "Z Archiwum X".

VeBFan

Brak Goodfellas to zdecydowanie brak :)

Bruno

Kolega idzie na ilość, nie na jakość :)

Bruno

Nie da się zobaczyc wszystkich filmów na raz:)

VeBFan

U mnie wygląda to tak:
Obejrzałem: 21 tytułów
Średnia: 6.2
Mam ulubionych: 2 tytuły

Oczywiście w tych 21 tytułach są wszystkie Piły.

VeBFan

A ja cztery filmy i żaden nie jest piłą.

VeBFan

ja też piła, zagrał dobrze, chociaż nienawidzę całej serii

Nekromanta21456

czemu aż ''nienawidzisz'' ?:D

VeBFan

yy bo piła to totalne dno, film który nie powinien powstać, a już na pewno nie z ręki samego J. Wana.

Nekromanta21456

Chłopczyku, bardziej pasowałoby jakbyś napisał: "bo w mojej laickiej opinii Piła to totalne dno, film który wg mnie nie powinien powstać, a już na pewno nie z ręki samego J.Wana. Ale co ja tam wiem, mam jeszcze pryszcze na buzi więc moje zdanie jest gówno warte..." Tak brzmi lepiej... Zresztą między wierszami twoja wypowiedź tak jest właśnie odczytywana przez większość osób.

adammo1313

tak w ogóle mam w d*pie to co o mnie sądzisz, jeżeli masz problem to twój problem. Według mnie piła i tak będzie dnem i możesz pisać co tylko chcesz, mam wyj**ane.
Pozdrawiam cie "chłopczyku"

Nekromanta21456

Skoro taki luzak z ciebie pryszczyku i masz wyj**ane, to po co w ogóle odpisujesz? :) Słabo...

adammo1313

bo mi się nudziło

adammo1313

Ale ty musisz mieć kompleksy chuju :-).

VeBFan

Ja właśnie teraz oglądam Piłe 5. Boże, on jest genialnym aktorem, fenomenalnie zagrał Jigsawa.

VeBFan

Polecam "Mississippi w ogniu" Alana Parkera!
Tobin Bell jest tam upiorny w roli nieustępliwego agenta FBI!
https://www.filmweb.pl/film/Missisipi+w+ogniu-1988-1267

VeBFan

Nie jest trochę podobny do Dariusza Kowalskiego? Czyli słynnego Tracza z Plebanii.?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones