Angus MacfadyenI

7,3
3 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus Macfadyen

Dobrze gra i na dodatek jest porzystojny ;)./ Najbardziej podobał mi sie w Cudach

Poison_Girl_4

zgadzam się w Cudach zagrał wyśmienicie. Podobał mi się odcinek, jak poznał on tą dziewczynę, która mu sie spodobała (ta co symulowała cud).

Poison_Girl_4

Jestem chłopem więc wygląd pominę,co do jego gry zgodze sie z tobą.Jest bardzo dobrym aktorem i myśle że nieraz jeszcze pokaże swoje nie przecietne walory aktorskie.Wydaje mi się że ciągle brakuje w jego dorobku roli pierwszoplanowej w głośnym filmie.
Bardzo dobre role drugoplanowe w Equilibrium,Spartakusie i jedna świetna w Walecznym Sercu.
Trzymam kciuki za Angusa
Pozdrawiam!!!

buczykij

A ja jestem dziewczyną i powiem: Pomijając już to że jest przystojnym facetem i to do tego Szkotem (rrrarr...) faktycznie jest świetnym aktorem w Walecznym sercu zagrał bardzo dobrze scena kiedy Mel odkrywa podczas walki z nim że jest zdrajcą była wręcz genialna świetnie zagrał rozdartego wew bohatera...
bardzo dobra rola (będę powtarzać przedmówce ale cóż mi pozostało) w Equilibrium i w ostatnio widzianym prze zemnie .45 - świetnie zagrał Big Ala w takiej roli jeszcze go nie widziałam zresztą trudno mi było go sobie w niej wyobrazić dopóki nie zobaczyłam tego filmu no i proszę jakie zaskoczenie odnalazł się świetnie tym bardziej chylę czoła i mam nadzieje że zobaczymy go wkrótce na pierwszym planie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones