Angus MacfadyenI

7,3
3 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus Macfadyen

nie czyta scenariuszy za nim przyjmie role ?
wystąpił w kilku dobrych filmach (.45, Braveheart, Equilibrium) ale jakby na siłe mieszał je z jakimis beznadziejnymi produkcjami, czy w ten sposób udziela sie charytatywnie ? :/

jakamo

Kurde, mam identyczne przemyślenia i weszłam na jego stronę by właśnie założyć taki temat.

Nie wiem co jest nie tak z tym człowiekiem, filmy z jego udziałem są tak mieszane że aż mi ręce opadają. Czasami gra w świetnych filmach, a czasami w jakichś niskobudżetowych Mega Gniotach. Niestety w mojej pamięci bardziej wyrył się rolami w tych drugich i teraz gdy widzę gdzieś jego nazwisko - nie mam ochoty oglądać filmu.

Nie kojarzę takiego drugiego aktora który popadałby aż w takie skrajności przy wyborach ról.

Impuls, Dziwne przypadki, Czysta przyjemność - co to w ogóle ma być?

Sighma

ja bym wiele dal zeby zagrac w filmie Impuls z taka niunia jak Willa Ford :)

Les_Grossman

Sighma, jeśli dla ciebie niskobudżetowy film to z góry jest gniot to ja błagam o pomstę do nieba za twoje poczucie artyzmu. Właśnie wysokobudżetowe produkcje są częściej gniotami niż niskie.

Vigilante

Mamy więc odmienne zdania - wysoki budżet przeważnie gwarantuje: zatrudnienie lepszych aktorów, lepsze efekty specjalne, lepszego kompozytora, lepszego reżysera.
Pozdrawiam.

jakamo

Waleczne Serce uważasz za dobry film to ciekawe jaki film uważasz za genialny ?

tomucho77

tak mi się napisało, wiadomo że Braveheart 10/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones