PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665710}

W domu najlepiej

Home Again
6,1 290
ocen
6,1 10 1 290

W domu najlepiej
powrót do forum filmu W domu najlepiej

Kto i dlaczego strzelał z tego samochodu? To był ten bandzior dla którego pracował Dunton, czy
może ten konkurencyjny gangster?

Nie kumam też dlaczego gdy była scena ze strzelaniną (kiedy Dunton został ranny), strzelali do
niego jego ludzie...

Tak poza tym, film moim zdaniem super :)

slawmm

1. Tak strzelał ten bandzior dla którego pracował Dunston. Nazywał się bodajże Don.
2. Dlaczego strzelali do Dunstona jego właśni ludzie? Na pewno kazał im szef, ten cały Don. A zapewne dlatego, że Dunston mu sie kilka razy naraził, kwestionował wolę szefa. Np. gdy kazał Dunstonowi bić tego złodzieja, a Dunston w pewnym momencie przestał, bez pozwolenia. Albo wtedy gdy zaczynała se wojna a on zamiast czekać na przybycie szefa gdzieś się ulotnił. Dla Dona to była niebezpieczna niesubordynacja, podważająca jego przywództwo. Dlatego musiała sie ;pozbyć Dunstona. Przynajmniej ja mam taka teorię.

ocenił(a) film na 8
AnixKajol

Prosza cie o odpowiedz, a jak juz ją dostajesz i jest obszerna i rzeczowa, to ani dziekuje zadnego, ani pocaluj mnie w dupe. Co za ludzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones