PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 773
oceny
6,2 10 1 81773
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

czy trzeba ogladac w kolejnosci, czy niekonicznie? dzisiaj leci ten film w tv i czy musialabym obejrzec poprzednie czesci aby zobaczyc te ? : )

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

najlepiej jak bys go ogladnela od 1 czesci co prawda ludzie sie zmieniaja ale pila jest ten sam w ktorejs tam czesci chba umiera nie pamietam dokladnie ale ogladnij go jest naprawde dobry polecam

mario2525

dziekuje za odp : -)

mrs robinson

A ja się zdecydowanie nie zgodzę z mario. Uważam za nie powninnas obejrzec III częsci nie ogladajac dwóch poprzednich. Trzecia część wyjasnia wiele watków w nich zawartych poprzez co bedziesz znał odpowiedzi na pytania w nich zawarte. Ale oczywiscie zrobisz jak będziesz uważała....
PS. nie rozumiem po jaka cholere jedynka puszcza 3 czesc nie dajac 2 poprzednich. A potem się dziwię ze pozostałe czescie oprócz 1 maja takei niskie oceny - po prostu ludze ogladaja kolejne czescie bez poprzedników i nic z tego nie kumaja..... Ludzie seria Piły jest genialna, ale musicie ja ogladac po kolei...!!!

TheKing23

Też się zgadzam w zupełności. Cała seria powiązana jest poszczególnymi wątkami, które w każdej części wyjaśniają zagadki z poprzednich części.
Mimo, że oglądałam wszystkie części (chyba 7 ich było) to w pamięci najbardziej pozostała pierwsza (i ewentualnie zakończenie w części ostatniej). Innych nie pamiętam kompletnie.Chyba najlepiej jest oglądać ten film ciągiem - w krótkich odstępach czasu bo inaczej można się troszkę zdezorientować.

szymczycha

Dokładnie tak - Piłę trzeba obejrzeć po kolei i to najlepiej w krótkich odstępach czasu - dopiero wtedy przyniesie niesamowity efekt!

TheKing23

Ale tylko dla osób o mocnych nerwach i lubiących tego typu filmy ;) nie każdy zniesie maraton z rozrywanymi flakami ;)

ocenił(a) film na 6
TheKing23

2 jakiś czas temu puszczali i to też w piątek, 1 też na pewno kiedyś leciała.

kolsol

No dobrze kiedyś puszczali. Tylko że w takich odstępach czasu ludzie zapominaja watki i ciężko się znowu połapać we wszystkim. Dlatego marzy mi się, aby jakaś tv puściła wszystkie części, najlepiej co tydzie - to by było dopiero wydarzenie ;)

mrs robinson

Zdecydowanie w kolejności, przecież to idzie chronologicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones