PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 773
oceny
6,2 10 1 81773
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Ten facet który stracił syna przeszedł te próby, ale w jaki sposób. Ten co zabił syna umarł, ta kobieta też i sędzia. Czy chodziło o to że przy kobiecie próbował ją ocalić, a do tego co zabił krzyczał że wybacza? Czy to wystarczył by przeszedł próby?
Czy piła 3 miała być tylko trylogią?
I czy Erick został zabity czy nie ?

Prefect

Facet, który stracił syna czyli Jeff przechodząc swoje "próby", za każdym razem mając możliwość wybaczenia osobom, które spotykał na swojej drodze - najpierw była kobieta będąca świadkiem wypadku, potem sędzia i mężczyzna, który potrącił małego. To, że wskazani bohaterowie nie przeżyli nie wiąże się z tym, że Jeff miał "przegrać". Każda kolejna próba wybaczenia miała zbliżyć Jeffa do spotkania z mężczyzną odpowiedzialnym za znkinięcie jego dziecka - jak się okazało John miał na myśli samego siebie i fakt, że porwał mu córkę. Spotkania z tamtymi ludźmi na poszczególnych etapach gry miały pokazać Jeffowi, że nie można żyć zemstą i trzeba znaleźć w sobie siłę do tego, by wybaczyć. W finale trójki Jeff zapłacił za to, że niczego się nauczył z poprzednich "prób".

O ile dobrze kojarzę, czytałam na forum SawProject kiedyś, że "Piła" miała być trylogią i można się o tym dowiedzieć z audio komentarzy dołączonych do wydania DVD "The Final Chapter".

O tym, czy Erick został zabity wiesz już pewnie z SAW IV :D

FixMeMotherfucker

wielkie dzięki za odpowiedź :D Pozdrawiam

FixMeMotherfucker

Dzięki za spojler. Wchodzi człowiek poczytać opinie ludzi na temat części trzeciej, a tu mu wyjawiają fabułę z części IV. Kciuki w górę, naprawdę.

Hydeist

Aby uniknąć spojlerów najlepiej nie czytać tego typu tematów przed obejrzeniem filmu. Zresztą mój post to jedynie odpowiedź na zadane wyżej pytania.

Hydeist

Ale w zasadzie powiedz mi, jaki spojler Ci pocisnęłam na temat SAW 4 pisząc "O tym, czy Erick został zabity wiesz już pewnie z SAW IV :D" W tym zdaniu nie ma ani przeczącej, ani twierdzącej informacji :D

FixMeMotherfucker

:D Mój błąd, wybacz ;) Przeczytałam "że", zamiast "czy" :P Ale już pisałam o tym też w innym temacie, gdzie się udzieliłeś ;)

Hydeist

Hehe luz,nic się nie stało. Tak sobie właśnie pomyślałam :D Jakby co jestem dziewczyną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones