PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 773
oceny
6,2 10 1 81773
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

dziwi mnie jedno....

ocenił(a) film na 8

czy czlowiek odpowidzialny za smierc syna jeffa nie powinien zemdlec z bolu ? przeciez jego
konczyne jedna po drugiej sie wykrecaly.... zapewne to potworny bol... szkoda ze tworcy o trym nie
pomysleli......

ocenił(a) film na 8
sztohas

moze nadzieja przed tym ze go uratuja powstrzymywala omdlenie

ocenił(a) film na 8
sztohas

Można to tłumaczyć adrenaliną, ale z drugiej strony efektowniej jest kiedy ktoś krzyczy niż mdleje - a to było pewnie założenie twórców

sztohas

Prosta odpowiedź - gdyby zemdlał, nie byłoby to aż tak szokujące ani dla widza, ani dla Jeffa. We wcześniejszych częściach (jeśli nie widział ktoś to spojler, ale chyba ogląda się tę serię po kolei jednak). Spróbuj odpiłować sobie nogę samemu bez omdlenia albo choćby jednej chwili zawahania. W całej serii są sceny, w których człowiek powinien zemdleć z bólu, bo taki jest system obronny ciała człowieka - odcina dopływ receptorów bólowych w ten sposób, ale nie byłoby to tak efektowne wszystko, gdyby nie krzyki, wicie się, próby uratowania się z sytuacji.

ocenił(a) film na 5
Hydeist

„Spróbuj odpiłować sobie nogę samemu bez omdlenia albo choćby jednej chwili zawahania” Spróbowałem, faktycznie ciężko mdlałem co chwilę ale potem już jakoś poszło.

ocenił(a) film na 9
sztohas

Kobiety rodzą i jakoś nie mdleją, przez malutkie otwory, niewielkie czasem kobiety przechodzą 5 kg stworzenia i trwa to godzinami. Tną krocze na żywca a i tak żadna nie czuje bo tak ja boli rozrywana miednica.

ocenił(a) film na 7
Brumhilda

Bez przesady z tymi "małymi otworami"??? Przecież ciało człowieka jest elastyczne, szczególnie jeżeli jest się odprężonym (gorzej w stresie).
Otworki małe, ale tam są błony śluzowe i jakoś większe KALIBRY wchodzą - każdy to chyba wie.
Niemowlę tym samym też wyjdzie (pokryte śluzem, co które daje poślizg), trzeba robić wdech wydech, po to by właśnie tam luzować, a jednocześnie napierać... moja kuzynka wgl nie była nacinana - dziecko wprost samo wyskoczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones