PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 773
oceny
6,2 10 1 81773
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

aby produkowac takie filmy. Wspolczuje wszystkim fanom, potrzebujecie pomocy....

kartysta

Chyba ogladałaś/eś tylko tę część i nie zrozumiałeś/aś sensu filmu. :)

ocenił(a) film na 1
Lemiska

Poprawka: ten film nie ma sensu. Ona ma poprostu szkować. To nie epicka historia

ocenił(a) film na 10
tomek00225

To, ze ty nie widzisz w nim sensu, nie znaczy, ze film go nie posiada.

ocenił(a) film na 8
Mathias_13cool

Dokładnie!

kartysta

Przesadzasz.

kartysta

jestem fanem i nie potrzebuje pomocy.

michalzawiski

Każdy tak mówi....

kartysta

ja naprawde nie potrzebuje pomocy.

michalzawiski

ale napawde kazdy tak mowi

kartysta

a może Ty potrzebujesz pomocy?

michalzawiski

Uświadomienie sobie potrzeby pomocy jest pierwszym krokiem do rozwiązania problemu....
Żegnam

kartysta

to sobie ją uświadom

ocenił(a) film na 7
kartysta

Mam na imię Monika,jestem piłoholikiem. Niech ktoś mi pomoże!!!! Ratunku!!! Wszędzie piła ! Pułapki! Krew,mózg,już nie mogę z tym żyć!!!!!! KARTYSTA!!!!-Ratuuuuj!!!!!!!!!!

mon_star

krew,mózg,mieso,krew,mózg,mieso...wiecej...wiecej...wiecej...jeszcze w tym roku nastepna czesc,jeah :)

ocenił(a) film na 1
mon_star

Po twojej wypowiedzi widzę że potrzebujesz pomocy. Chcesz formularz do zakładu psychiatrycznego?

tomek00225

nie wiedzialem ze wystarczy tylko formularz,a tak na powaznie to przejrzalem twoje oceny filmow i dziwnie sie sklada ze wszystkie oceny filmow z serii Piła wystawiles dzis,chyba na zlosc tym co lubia i celowo zanizyles ocene,masz chyba problem ze soba...moze wizyta u specjalisty...formularz juz masz:) pozdro

ocenił(a) film na 7
tomek00225

Co za niesamowite miejsce,każdy każdemu chce pomagać :) To chyba jakas grupa wsparcia....osobliwe zjawisko.... :-) Ostryrobcio zadał sobie trud i zbadał Twoje oceny Pił i w związku z tym mam pytanko,bo jednej rzeczy nie rozumiem....jeśli nie lubisz tego filmu to po co oglądać inne częsci? Czyżby wciągało? A moze to już uzależnienie?
Chcesz formularz do zakładu psychiatrycznego? :)

ocenił(a) film na 1
mon_star

To szalenie miłe z twojej strony ale nie dziękuję. Tylko zajmowałbym miejsca w szpitalu zamiast tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy :x

ocenił(a) film na 7
tomek00225

I znów magiczne słowo pomoc.....haha :)

ocenił(a) film na 1
mon_star

No widzisz jaki ten filmweb przjazny :)

ocenił(a) film na 7
tomek00225

I działający terapeutycznie :D

kartysta

pomijając ,że to bekowy temat i się pieje 5 minut ,to zgadzam się z autorem

ocenił(a) film na 6
kartysta

człowieku, skoro nie rozumiesz filmu, to dlaczego na niego psioczysz..? po co gdakać na temat, o którym się nie ma pojęcia?
pozdrawiam. : )

ocenił(a) film na 4
epicchicken220

w każdym gównie da się czegoś doszukać. Na swój sposób nawet holocaust miał sens. Błędne koło. Dla mnie strata czasu.

ocenił(a) film na 8
spurscfaniak

Widziałem twoje oceny. Jeśli 10 dajesz takim filmom jak "Władca pierścieni", to nie dziwię się, że "Piłę" cenisz tak nisko.
Według mnie "Władca pierścieni" to film dla dzieci. Wydaje mi się, że większość ludzi, w tym też ty, ocenia filmy w stylu "Piły" nisko bo albo nie rozumie sensu scenariusza, albo "nie toleruje drastycznych i okrutnych scen w tym filmie". Scenariusz "Piły III" jest logiczny i jak najbardziej ma sens i tzw. drugie dno. No cóż ludzie się różnią, ale z pewnością "Piła" nie zasługuje na tak niską ocenę jak "4".

ocenił(a) film na 4
Peter2013

1) Władca Pierścieni ma drugie dno, Piła ma co najwyżej dno dna
2) Toleruję drastyczne i okrutne sceny. Nie toleruję płytkości i debilizmu, a filmy tego typu nim ociekają. Tak jak pisałem wcześniej - w każdym gównie można doszukać się drugiego dna. To już od odbiorcy zależy jakim jest kretynem, żeby do niego takie coś trafiało. Przemówienia Hitlera też trafiały głównie do debili, więc filmy pokroju Piły też mają podobne grono odbiorców.

ocenił(a) film na 8
spurscfaniak

Obrażasz innych swoją wypowiedzią.Bo co ma Hitler wspólnego z thrillerem czy horrorem? ja niczego nie mogę się doszukać w tych twoich baśniach, w stylu "Władca pierścieni".

spurscfaniak

Jakie drugie dno ma Władca Pierścieni? Nie żebym nie lubił tej trylogii, ale poza bajką o walce dobra ze złem i przyjaźni to nie ma tam się czego doszukiwać ;)

kartysta

Popieram w 100%

ocenił(a) film na 8
kartysta

Fanie MjM, Mody Na Sukces i Klanu współczuję tobie potrzebujesz naprawdę pomocy.

tomucho77

Słuchaj J...pie, jeżeli będąc u mamusi na obiedzie nigdy nie widziałeś (chcąc nie chcąc) jakiegoś serialu, to współczuje braku rodziny i zaczynam rozumieć zamiłowanie do filmów typu Piła :-)

ocenił(a) film na 8
kartysta

O i wyszła kultura brak argumentów zastępujesz wyzwiskami i zalatywaniem do czyichś matek ... żal mi ciebie :(

użytkownik usunięty
kartysta

BITCH PLEASE! Chyba nie widziałeś/aś "Cannibal Holocaust", "Ludzkiej stonogi", "Martyrs" "Guinea Pig", "Man behind the sun'' itp.

ocenił(a) film na 8
kartysta

Jestem fanem serii-pomożesz mi?

ocenił(a) film na 2
kartysta

żałosny film nawet jak na trhiler psychologiczny

ocenił(a) film na 8
sadzik444

Gatunki ci się poyebały !

ocenił(a) film na 1
sadzik444

Co do żałosności to pełna zgoda, ale gdzie tu psychologia? No i gdzie trhiler.
To po prostu podprogowy przekaz kina typu gore o którym nic dobrego nie da się powiedzieć.

ocenił(a) film na 1
kartysta

Co za ofensywa wszystkich potrzebujących pomocy @:-)@:-)@:-)

Tylu ich, że w pierwszym rzucie dla wszystkich nie starczy miejsca.
Może Arłukowicz się nad nimi zlituje i odblokuje specjalne środki dla psychiatrii... albo dla klinik od uzależnień @:-)@:-)

ocenił(a) film na 9
kartysta

Dokładnie, w pełni podzielam twoje zdanie. Od siebie dodam, że ludzie oglądają takie brutalne i chore filmy dla dewiantów i psychopatów, a potem pewnie sami porywają ludzi i ich torturują w piwnicy. Wiecie ile rocznie osób ginie i nigdy się nie odnajduje? Jak myślicie, kto za tym stoi?

ocenił(a) film na 6
Kobuz

Ja!!!

kartysta

Trzeba być idiotom zaślepionym tryskającą zewsząd krwią, by przegapić sens serii. Wspolczuje ci, potrzebujesz pomocy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones