PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 717
ocen
6,2 10 1 81717
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

W saw 3 najbardziej widoczne jest podobieństwo postaci Johna Kramera i Jeffa gdyż obaj stracili synów .Wiadomo że Jeff chciał zemsty na mordercy swojego synka ,a czy John nie chciał zemsty na mordercy swojego dziecka ? Co dalej mnie zastanawia to dlaczego Jeff zabił Johna i przeciął mu gardło ? Z tłumaczenia wynika że to John jest winny śmierci synka Jeffa i to on ją spowodował ale czy to nie jest niedorzeczne i ma jakiś głębszy sens ? Przecież John chyba by nie podjechał samochodem i nie zabił dziecka Jeffa ?Co dalej mnie zastanawia to czy John wiedział o tym że Amanda była razem z Cecilem podczas włamania ? Jeff miał wybór i jednak mimo wszystko zabił Johna ,a może słowa Johna to była manipulacja żeby tak się stało że zginie ?Kaseta którą połknął John przed śmiercią może oznaczać że przewidział takie zakończenie .Co dalej to śmierć kolejnych policjantów oficer Kerry .Ciekawe było to że Amanda dobiła Adama, a w innym momencie skazała na rychłą śmierć Kerry nie dając jej szansy wygranej .Jigsaw który chciał pomóc innemu człowiekowi uporać się ze śmiercią jego dziecka ,bo przecież Jeff miał jeszcze córkę a John stracił jedyne dziecko .

ocenił(a) film na 8

"Z tłumaczenia wynika że to John jest winny śmierci synka Jeffa i to on ją spowodował ale czy to nie jest niedorzeczne i ma jakiś głębszy sens ? Przecież John chyba by nie podjechał samochodem i nie zabił dziecka Jeffa ?"
Z tego co ogarnąłem John jest winny śmierci drugiego dziecka Jeffa. Dziewczynki którą zamknął i tylko on wiedział gdzie ona przebywa ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones