PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 722
oceny
6,2 10 1 81722
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Więc tak fajnie, że był piła 1 i 2 i że bedzie trzecia czesc , ale jak scenarzysci sa tacy cwani to niech jigsaw (amanda czy inny psychol) zagra w ta swoja gierke na przykład z McGyver'em. Niech mu dadza gume do żucia wsuwke do włosów i trabanta (dlaczego trabanta zeby było smiesznie). Ciekawe co wymysli...??...... a moze na koncu okaze sie ze trabant zabija lol. NieważneMcGyver i tak przeżyje a psychola nie znajdą (aluzje kazdy zrozumiał? jak nie to :P) . Drugim zamknietym w klatce przez jigsaw bedzie kevin (ten z filmoow kevin sam w domu czy sam w nowym jorku) wymysli plan załatwi złoczyńce a polsat bedzie miał co puszczać w swieta (zamiast ksiaze w nowym jorku czy powyższą serie o kevinie) ;] reszta do zabicia to A-Team (B.A. , Murdock, Buźka i Hanibal) oni tez sa nie zawodni ale oni zginą oprocz murdocka bo to jego trabanta bedzie miał Mcgyver do pomocy.Koniec jest prosty Murdoc jako psychol zabije wszytskich z pomocą trabanta (acha wytłumacze) trabant to taki niemiecki ford z kartonu). Motyw prosty McGyver i Kevin to konkurencja w polsaci i nie tylko a kolegów z teamu wykończył bo B.A (Mr T) mu dokuczał i miał doozo złota na sobie wiec dał mu zadanie, że ma na siebie ubrac złoto, którym był wypełniony bagażnik słynnego już trabanta. Nastepnie Buźka to proste był od niego ładniejszy (kwestia gustu dziewczyny ;] )wiec kazał mu ciac szkłem swoją tważ aż nie znalazł pod skurą kluczyka do sejfu w ktoorym był klucz do drzwi. Hanibalowi prawie sie udało bo miał wytrzymać 3 godziny bez cygara ale przed nim leżało całe siedzenie od naszego trabanta zrobione z cygar od fidela (niestety zatrutych cygar) on sie złamał.... zapalił i kipnoł biedak za to że zawsze miał plan a Murdock nie ;/
Myśle że to by było zaskoczenie ;] o3wiscie nie piszcie do mnie ze zdradziłem wam kolejna czesc piły to taki żart a zbieżność nazwisk i wystepujacych osoob jest zupełnie przypadkowa


POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE że ten długi i tandetny tekst was nie znudził ( nie miałem co robic w nocy;/ )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones