PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 773
oceny
6,2 10 1 81773
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

3 część piły zrobiła na mnie dobre wrażenie no bo ten film ma jakiś sens w sobie ,najbardziej podobała się mnie tutaj postać Jigsawa który mnie zachwyca swoją inteligencją ( mądrością) no Tobin Bell wspaniale gra postać tą .Co do innych postaci to Amanda też ciekawie wyszła w tej części chociaż nie grała fair play .No co do pułapek to ta z nagą kobietą polewaną wodą aż zamarznie była fajna tak samo pułapka Timotiego stojak jak mu skręcało ciało też ciekawe wykonanie chociaż drastyczna to była .Co do pułapki ze świniami to Jeff dobrze zrobił że go uwolnił tylko i tak ten sędzia potem zginął ;(.No więc piła jest dobrą serią ze względu na takie postacie jak John Kramer właśnie jego postać mnie fascynuje w całej serii piły.Tak dla mnie ten film ma sens swój i klimat .Zawsze jak oglądam to nie tylko ze względu na pułapki ale i dlatego że film ładnie się z części na część wyjaśnia i wątki są poruszane w każdej części .Tak więc trzeba obejrzeć każdą część piły żeby zrozumieć ten film bo tutaj akurat obejrzenie którejś części z kolei nic nam nie da bo każda część odkrywa nowe tajemnice i zagadki ,no więc ja uwielbiam tą serię kiedy obejrzałem wszystkie części to stwierdziłem że to jedna z najlepszych serii ostatnich lat ,ja nie wiem ale dla mnie ten film zasługuje na to żeby był dalej kręcony ,no rozumiem że nie każdemu podoba się ta seria ale ten film daje do myślenia ja po każdej obejrzanej części miałem o czym rozmyślać postacie takie jak Hoffman czy Amanda albo Jill dają do myślenia .Naprawdę tutaj nie ma co mówić która część najlepsza jest i dlaczego tylko obejrzeć ze względu na fabułę która ciągnie się może jak w serialu ale film ma wiele do powiedzenia ,jeśli ktoś się nim jara tylko dlatego że jest przemoc i agresja i drastyczne sceny to jest głupcem bo spójrzcie na samą główną postać Johna Kramera i jego życie .Tak więc naprawdę jak ktoś chce obejrzeć piłę to niech podejdzie do tej serii z innego punktu widzenia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones