PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 574
oceny
6,2 10 1 81574
4,9 11
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Tak Jigsaw powiedział Jeffowi na samym końcu filmu.
Wszystko jak do tej pory rozumiem tylko nie tego zdania.
Przecież Jigsaw nie zabił syna Jeffa tylko ten murzyn co potem zginął
Sam Jigsaw mówił że brzydzi się mordercami więc nie mógł tego zrobić
O co tutaj chodzi?

ocenił(a) film na 10
Radzio3i6

To błąd w tłumaczeniu. Jigsaw powiedział: "jestem odpowiedzialny za zniknięcie twojego dziecka". Chodziło o córkę Jeffa - Corbett.

ocenił(a) film na 7
Madm4n

aha no teraz to by się zgadzało

ocenił(a) film na 6
Madm4n

Czyli jak rozumiem przez to ze on zabil tego dziadka (zapomnialem imienia) to ich córka tez zginie bo jest zamknięta w pudle?

ocenił(a) film na 6
NeFreX

Dokladnie tak.

ocenił(a) film na 7
Dopeman27

No właśnie i to mnie dziwi! Rozumiem złość Jeffa - no ale mógł się powstrzymać dla CÓRKI, by ją uwolnić!!! Przecież Jigsaw mówił to Jeff'owi - a ten mimo to, zabił go... przy okazji tracąc żonkę... żal.

ocenił(a) film na 6
Perelka89

Tak naprawdę nikt z nas nie wie jak zachowałby się w tak stresującej sytuacji, ale oczywiście masz racje, Jeff zachował się jak kretyn totalny i przez swoją głupotę stracił wszystko. Swoją drogą Jeff był chyba jednym z najgorszych graczy, nie udało mu się uratować żadnej z "ofiar". :p

ocenił(a) film na 8
Dopeman27

Przecież zdołał uratował tego sędziego.
Za najgorszych graczy uważam zdecydowanie większość bohaterów z części drugiej - płytcy, pozbawieni empatii, niezdolni do poświęceń czy podjęcia ryzyka i nijak nie można się z nimi utożsamić, gdyż nikt nie chciał podzielić się swoją historią, stając się tym samym wkurzającym.

ocenił(a) film na 6
religawojtek

Zgadzam się co do bohaterów drugiej części, z tego co pamiętam to byli to kryminaliści czy drobni przestępcy, każdy miał coś za uszami, a co za tym idzie - raczej nie są to ludzie empatyczni, inteligentni, zdolni do poświęceń itd. Ot, prości ludzie z brakiem racjonalnego myślenia. Wracając jeszcze do tematu Jeffa, film oglądałem już dawno, ale z tego co pamiętam, sędzia został zastrzelony przez pułapkę w kolejnym zadaniu, przy próbie ratowania czarnoskórego chłopaka. Wina jego śmierci leży więc całkowicie po stronie Jeffa :) Popraw mnie jeśli się mylę, pozdro.

ocenił(a) film na 8
Dopeman27

Nie wiem, czy nazwałbym to "całkowitą winą". Jeff starał się wziąć kluczyk bez uruchamiania spustu strzelby i był tym tak zajęty, że nie dostrzegł, że tuż za nim ten sędzia stara się uwolnić Mike'a.
Moim zdaniem ten sędzia mógł go ostrzec, że stara się przynajmniej spowolnić śmierć Mike'a (wtedy Jeff byłby świadomy jego działalności i mógłby go też ostrzec by się oddalił od niego).

ocenił(a) film na 6
religawojtek

Racja, aczkolwiek nieważne już po czyjej stronie leży wina śmierci sędziego, ostatecznie jest tak jak wcześniej stwierdziłem - Jeff nie uratował żadnej z ofiar :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones