PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 773
oceny
6,2 10 1 81773
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Bravo za plakat

ocenił(a) film na 5

Brawo dla tego kto umieścił plakat... w prawdzie widnieje on przy opisie filmu na Bloodydisgusting ( o ile sie nie myle), ale jest to w pełni amatorki, fanowski plakat który razi w oczy... jakiś kaleczniak wziął plakat Saw 2 i okaleczył go w paincie używając zwykłego spayu i usuwając palce i wstawiając 3 ( w zwykłej czcionce) do tego, jeśli da się zobaczyc większą wersję to w stopce widać odsyłacz do adresu www.saw2.com (oryginał tego plakatu jest na oficjalnym forum filmu)
a więc proszę... nie błagam... usuńcie ten plakat i zastąpcie go byle czym... lepiej będzie juz wyglądać zwykła twarz Billego (tej lalki z filmu)

Proszę!! To kaleczy moje oczy i zmysł estetyki!!

_Nameless_

wiesz co ci powiem stary? ty chyba masz racje przypatrzyłem sie ostro tym 2 plakatom i dostrzeglem wiele podobieństw na przykład te kropeczki u góry plakatu... cos tu jest nie tak... RESPECT za spostrzegawczość i odwage oskarżyć moderatorów ;)

ocenił(a) film na 5
BMF_2

Jak widze doszły nowe plakaty...
No i to też fanarty, więc nie zgodne jest to z tym co piszą admini
Ba nawet jeden z tych plakatów jest mojego autorstwa - ten z układanką i sloganem : "The Jigsaw will be completed SOON"
tutaj link dla zainteresowanych : http://img142.imageshack.us/full.php?image=saw35fu.jpg [img142.imageshack.us/fu ...]
(podpisu nie ma, wiec wierzyc musicie na slowo)
Z reszta ten kto go dodał pewno go wziął z forum i jest on załączony w moim poście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones