PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118847}

Ostatni znak

The Last Sign
4,8 380
ocen
4,8 10 1 380
Ostatni znak
powrót do forum filmu Ostatni znak

Opis filmu mnie zaintrygował, myślę sobie "może być niezły", wchodzę tutaj i co widzę? Komentarze w stylu: "Ale dno", "Beznadzieja" Itp.

No cóż, mimo wszystko nie jestem zniechęcona, sama ocenię, czy faktycznie jest taki koszmarny... ^^*

karlie

No właśnie. Zajrzałem tutaj żeby sprawdzić czy komentarze są zachęcające no bo w końcu Tim Roth i piękna Andie. Ale ale. Obawiam się że może być mi szkoda czasu na film, którego średnia ocen oscyluje w granicach 5,0.

ocenił(a) film na 4
karlie

ja jednak obejrzę i również sama ocenię :) dobrze, że na tvp1, bo bez reklam :D

isia888

No też się skuszę...temat alkoholizmu też mnie trochę zachęca nie ukrywam... :-)

koszal

No cóż...nie zawsze musi być kawior, tragedii nie ma, można obejrzeć, banał to fakt, ale chwilami nawet trochę inspirujący...

ocenił(a) film na 3
koszal

Też myślałem nad tym filmem dzisiaj. Tutaj wyczytałem, że jest strasznie miałki, po prostu słaby, ale stwierdzilem, że przekonam się osobiście :)
No i niestety, trzeba potwierdzić te opinie. Totalnie przeciętny, a już zakończenie rozwaliło mnie swoim banałem. A u was jakie reakcje?

ocenił(a) film na 4
Tvardy

Rewelacji nie ma, chwilami wyłączałam się i myślałam zupełnie o czymś innym, podczas oglądania tego filmu. Może, gdyby muzyka w filmie była lepiej dobrana i wprawiająca widza w nastrój grozy, to byłoby lepiej. Film przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones