PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596262}
4,8 6 714
ocen
4,8 10 1 6714
11:11:11. Liczba przeznaczenia
powrót do forum filmu 11:11:11. Liczba przeznaczenia

Film jest całkiem niezły, jak na horror tez nie jest zle. Fajne zdjęcia, dobrzy aktorzy, fabuła i ciekawa historia. Czego chciec wiecej? ci co pisza o naciaganiu niech zaczna ogladac filmy dokumentalne. A kolesia dającego ocene mniej za zakończenie zbanowałbym na tym portalu i proponował oglądac wyłącznie filmy w przedziale wiekowym 0-12. Tam bedzie mial same przewidywalne i pomyslne zakończenia. Jak najbardziiej film polecam

ocenił(a) film na 8
mazik19

Bo dla większości z tych "znaFFców" horror to najwidoczniej hektolitry krwi, latające wszędzie ostre narzędzia, pożerające ludzi potwory i inne pseudostraszne elementy.

ocenił(a) film na 3
kondor82

otóż nie, a jesli chodzi o ten pseudohorror to niczym nie zaskakuje a nawet rozczarowuje

pozdrawiam

kondor82

Nie hektolitry krwi to nie jest dobry horror. Dobry horror musi mieć to coś, jakiś klimat, budzić strach. TEN FILM TEGO NIE MA!

kondor82

Bzdury piszesz znaffco. Nie udzielaj się jak nie wiesz o czym pisać.

ocenił(a) film na 8
impaler1

Wiem, mój drogi, o czym piszę....

kondor82

"hektolitry krwi"

Ten zwrot przy dyskusjach na temat horrorów zaczyna już powoli irytować

ocenił(a) film na 6
mazik19

Zgadzam się . Mi się jedynie nie podobała się scena w domu przy końcu - lekko przesadzone i Ci posłańcy wyglądali jak postacie z jakiejś bajki ale film ogólnie z sensem i wciągający. Ale jak ktoś ogląda tylko filmy typu ,, Zmierzch'' , ,,Piła'' a nie sięga po nic bardziej inteligentnego to wiadomo z góry ,że film się nie spodoba. Ja jestem na tak - film oglądało się naprawdę fajnie.

ocenił(a) film na 5
mazik19

SPOJLER

Ta, wszystko okazało się na odwrót. Szatany okazały się aniołami, wrota się nie otwierały tylko zamykały, a dobry był nie dobry tylko zły. Niesamowicie genialna zagrywka, mistrzostwo zaskoczenia. Nigdy bym takiego czegoś nie zdołał wymyślić. No przyznaj.

ocenił(a) film na 8
Piotrek4

a czego ty oczekujesz od filmu? kolejnej zagadki Majów? Proponuje zacząć rozwiązywać krzyżówki zamiast recenzjowac filmy

ocenił(a) film na 5
mazik19

buchachachacha. spoko zacznę rozwiązywać krzyżówki geniuszu.

ocenił(a) film na 8
mazik19

Witam :) Zgadzam się z opinią. Uważam, że film całkiem fajny, wciągający i jak najbardziej nakręcony z sensem! Koniec zaskakujący :) Daję 8/10. Pozdrawiam:)

mazik19

Historia może i miała potencjał, ale niestety niewykorzystany i nie mówię tak dlatego, że go nie zrozumiałam, a dlatego że film był zwyczajnie kiepski. Było kilka ciekawych momentów, ale większość była po prostu nudna. Nie jest to ani film przy którym można bezmyślnie gapić się w monitor, ani też taki, który zmusza do głębszej refleksji i o którym się myśli jeszcze długo po zakończonym seansie, a takie są najgorsze, przynajmniej w moim mniemaniu. Od biedy ujdzie w tłumie, ale na pewno nie zapadnie mi w pamięć i nikomu go nie polecę, jako coś, co naprawdę warto obejrzeć.

nakarock

Ja się spodziewałem jakiegoś kolejnego szajsu a tu się okazało że film miał wciągającą fabułę z bardzo ciekawym zakończeniem naprawdę nie spodziewałem się takiego finału nie mogę w to uwierzyć że ma taką niską średnią!!!

ocenił(a) film na 5
mazik19

Film średni. Zdarzyło mi się na nim przysnąć ze 3 razy. Pomysł ogólnie dobry tajemnica, religia, anioł i szatan .
Tylko jakoś ponuro nakręcony chodzi mi o to, że w domu było zbyt ciemno (chodzi mi o ujęcia).

Ewelina10070

To prawda.

mazik19

Ja wystawiam 2 za koszmarne dialogi i strasznie durny scenariusz. Horrorów nie oglądam zbyt dużo, ostatnio widziałem "rytuał" z Hopkinsem i był całkiem przyzwoity. Ten film jak dla mnie był zbyt zabawny jak na horror, dialogów nie dało się słuchać, główny bohater w kółko gadał o tym samym, przebieg tych kilku rozmów z bratem, w których przekonywał go, że te 11 to nie jest przypadek, był identyczny.
Gość jest w Barcelonie poszedłby na Rambla do pierwszego lepszego fotografa to by w 10 minut zdjęcia wywołali, ale oczywiście musiał iść do jakichś dziadziusiów niekumatych. A te stwory pod koniec to juz całkiem śmiesznie wyglądały....

ocenił(a) film na 5
mazik19

... a co tu bylo takiego do zrozumienia dzieciaku,to ze jego brat okazal sie synem szatana zrodzonym przez niepokalane poczecie ... Ja juz znalem zakonczenie od polowy filmu kiedy ojciec na lozu smierci mowil swojemu synowi [pisarzowi], ze to byl cud, ze mieli kolejne dziecko chociaz go miec nie mogli ... Kazdy w miare lebski czlek poukladalby juz te puzle, a ty robisz z tego filmu jakies ambitne dzielo hahaha ...

Chyba w zyciu ambitniejszych filmow od batmana i transformers nie widziales ...

ocenił(a) film na 8
aproxx

zajmij sie wróżeniem jak tak dobrze ci to wychodzi. W Titanicu tez wszyscy wiedzieli ze sie potopią a jednak film był dobry:D argument z dupy bo każdy film da sie przewidziec ale to nie swiadczy o tym czy jest dobry czy zły

ocenił(a) film na 5
mazik19

Tytanic to byl film katastroficzny czyli oparty na historii, ktora kazdy normalny czlowiek wczesniej znal ... Porownujac go do horrorow osmieszasz sie ...

ocenił(a) film na 8
aproxx

co z tego chodzi o pokazanie twojej hipokryzji. Nie wychodz z domu bo wiesz przeciez co cie czeka na zewnatrz..

ocenił(a) film na 5
mazik19

Jak sie ma twoj ostatnio komentarz w ogole do tematu tutaj poruszonego ?? Chyba sam sie zgububiles w tym co mowisz ...
cytuje jeszcze raz ...
..Tam bedzie mial same przewidywalne i pomyslne zakończenia...

Pytam sie jeszcze raz co w tym filmie bylo nieprzewidywalnego dla ciebie ?? Moze powinienes zaczac pic Actimel swietnie dziala na szare komorki ...

ocenił(a) film na 8
aproxx

hahaha ta tak zgubiłem sie wiec ide poszukac domu. Byle zdazyc przed zimą, papa

ocenił(a) film na 7
aproxx

Zgadzam się z aproxx. Każdy kto oglądał już takie filmy może z łatwością przewidzieć zakończenie. Ale i tak oglądało się z ciekawością . Takie filmy i są z "lekkim" dreszczykiem i do myślenia.

ocenił(a) film na 5
Joel_7

Nie powiedzialem, ze sam film byl zly ... Jak widac dalem 5, a gdyby sie dalo to dalbym 5.5 na 6 troszke wiecej powinno byc jednak strachu niz tylko w kilku momentach ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Może źle się wyraziłam. Nie powiedziałam że wg Ciebie był zły. Był dobry. . Takie filmy mają coś w sobie co przyciąga . Kojarzy mi się tu film pt. "Numer 23". Też bohater wszędzie widział tą liczbe . I też mimo tego że praktycznie nie był straszny super się oglądało.

ocenił(a) film na 5
Joel_7

Mi sie jednak bardziej kojarzy to z filmem The Mothman Prophecy [ktory byl jednym z najlepszych horrorow po roku 2000] serdecznie polecam jesli lubisz tematyke konca swiata, nadejscie zlych prorokow i wszystkich znakow na niebie i na ziemi na to wskazujacych ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Dzięki. Na pewno obejrzę .

ocenił(a) film na 7
Joel_7

Przepowiednia. Oglądałam parę lat temu. Świetny film...

ocenił(a) film na 5
Joel_7

Jesli kochasz ,,Przepowiednie,, tak jak ja to musisz obejrzec jeszcze ... Absentia 2011 ... Film bazuje na tym samym pradawnym wierzeniu [jakby to byla pierwsza czesci Mothman Prophecy] i tak samo wciaga i zaskakuje jak Przepowiednia ze swietnymi zwrotami akcji ...

ocenił(a) film na 4
mazik19

Trzeba być prawdziwym "geniuszem" by nie zrozumieć tego filmu. A film jest słaby i nudny, tylko zakończenie było w miarę zaskakujące.

mazik19

Nie wypowiadam się negatywnie, ale trochę trwało zanim zrozumiałam, taki ze mnie prawdziwy "geniusz" (---> to do conti01) ;-))). Mimo wszystko warto obejrzeć

mazik19

SPOILER
Jak dla mnie Samuel wygrał. Samuel czyli prorok, anioł śmierci. Jeśli chodzi o Samuel`a demona, inaczej Samael.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones